Sayın Üyemiz,

TOBB’den alınan yazıda;

SBM 2 faktörlü uygulamaya ilişkin acentelere gönderilen kullanım kılavuzuna, aşağıdaki notlar bölümündeki linklerden ulaşılabilir.

Acentelerin Levhada kayıtlı IP’leri doğru, işlemlerini yapmışlar ve halen sorun yaşıyorlarsa aşağıdaki numaraya yönlendirilmeleri gerekmektedir.

 

0 (850) 277 60 60

 

SBM Online sistemine giriş sağlayamayan kullanıcılarının telefon numarası bilgisi yetkili admin (sbm_LevhaKodu) kullanıcısı tarafından tanımlanmalıdır. Yetkili admin kullanıcıları bu işlemler için öncelikle kendi kullanıcı telefon numara bilgilerini tanımlamalıdır.

 

Önemle duyurulur.

 

Notlar:

1- Tanımlama için https://online.sbm.org.tr/sbm-admin/cweb/public/home.sbm linkinden admin kullanıcı (sbm_LEVHA KAYIT NO) ile sisteme giriş yapılmalıdır.

2- Kullanım Kılavuzları ile Sıkça Sorulan Sorulara http://www.tobbsaik.org.tr/index.php/duyurular/249-sbm-2-faktoerlue-dogrulama linkinden erişebilirsiniz.

3- 2 Faktörlü doğrulama uygulaması kapsamında kullandığınız mobil cihazlarınızın İOS için versiyon 10.0, Android için versiyon 4.4 üzeri olması gerekmektedir.

4- İhtiyaç olması halinde 0 850 277 60 60 numaralı SBM Çağrı Merkezinden destek alabilirsiniz.