TOBB VE SİİRT TSO İŞBİRLİĞİ İLE ÖĞRENCİLERE KIRTASİYE YARDIMI YAPILDI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Siirt Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile ilimiz merkez ve ilçelerinde öğrencilere çanta ve kırtasiye malzemesi dağıtıldı.

Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Güven Kuzu, yaptığı açıklamada, TOBB işbirliği ile eğitime her zaman destek verdiklerini belirtti.

Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kuzu, "Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve odamızın katkılarıyla her yıl okulların açıldığı dönemde öğrencilerimize yönelik eğitim materyalleri noktasında desteğimiz oluyor. Bu yıl da merkez ve ilçelerde dağıtılmak üzere içinde eğitim materyalleri (çanta defter, kalem, silgi, kalemtıraş ve boya kalemlerinden) oluşan kırtasiye malzemeleri dağıtıyoruz" dedi.

2018-2019 Eğitim Öğretim yılının sağlıklı ve başarılı geçmesi temennisinde bulunan Kuzu, şöyle konuştu: "Milli Eğitim camiası ve öğretmenlerimiz, bizler için, çocuklarımızın geleceği için çok önemlidir. Çünkü öğretmenlerimiz kendilerine teslim ettiğimiz öğrencilerimizi, çocuklarımızı geleceğe hazırlıyor. Bizler de öğrenci ve çocuklarımızın en iyi şekilde gelece hazırlanması için elimizden gelen desteği gösteriyoruz."

Kuzu, bu duygu ve düşüncelerle öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin, tüm eğitim çalışanlarının ve ailelerimizin 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının verimli geçmesini temenni eder, sevgi, saygı ve başarı dileklerimi sunarım" dedi.

Okul müdürleri, kırtasiye yardımında bulunan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne ve Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Güven Kuzu'ya teşekkür etti.

 

 

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Gümrük Ticaret Bakanlığı
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
Ekonomi Bakanliğı
Kalkınma Bakanlığı
Ulaştırma Bakanlığı
Kosgeb
KGF
Eurochambres
İcc
Beceri 10
Tepav
Rekabet Kurumu
TSE
Gümrük ve Truzim işletmeleri
TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Türk Patent Enstitüsü