Turkish Arabic English

Etkinlik Takvimi

Temmuz 2018
P S Ç P C C P
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Kullanıcı MenüsüSİİRT TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI GÜVEN KUZU, SİİRT'İN SORUNLARINI EMİNE ERDOĞAN'A İLETTİ

Ankara Ticaret Odasının Şehit ve Gazi yakınlarına vermiş olduğu iftara katılan Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Güven Kuzu, AK  Parti Siirt Milletvekili Yasin Aktay, AK Parti MKYK Üyesi işadamı Siirtli hemşerimiz Ethem Sancak yemekten sonra Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'la bir araya geldiler.

Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Güven Kuzu, ATO Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran'ın şehit ve gazi yakınlarına vermiş olduğu iftar yemeğinin ardından Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'la iftardan sonra bir araya gelerek Siirt'in sorunlarını iletti.

Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Güven Kuzu, yıllardır tamamlanamayan Eruh-Siirt, Van-Çatak ve Siirt-Batman duble yol ile ilgili bilgi verdikten sonra,  Bora Jet firmasının bütün seferlerini durdurduğunu ve Siirt Havalimanında tarifeli uçak seferlerinin de sona erdiğini anlatan Başkan Kuzu, bu durumun vatandaşların, yatırımcılarımızın zorluk çektiklerini ve mağduriyet yaşadıklarını Emine Erdoğan'a anlattı.

STSO Başkanı Güven Kuzu, tarifeli uçak seferlerinin sona ermesi yatırım açısından olumsuz bir durum oluşturduğunu, Girişimci yatırım yaptığı memlekete hava yolu ulaşımının olmasını temel şartlardan biri olarak gördüğünü, Hava ulaşımı olmayan bir memlekete hiçbir kimse yatırım yapmak istemez. Bu durumun da göz önünde bulundurulması gerektiğini ifade etti.

Başkan Kuzu, Sayın  Emine Erdoğan'dan  “Havaalanına seferlerin başlamasını sağlanması konusunda  başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım ve Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Sayın Ahmet Arslan’ın desteklerini beklediklerini söyledi.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan sorunlarla ilgileneceğinin sözünü verdi.

 

İçerik Paylaşımı

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Toplam Ziyaretçi Sayısı:170811