Turkish Arabic English

Etkinlik Takvimi

Temmuz 2018
P S Ç P C C P
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Kullanıcı MenüsüANKARA TİCARET ODASI BAŞKANI GÜRSEL BARAN, SİİRT TSO’DA TECRÜBELERİNİ GİRİŞİMCİLERLE PAYLAŞTI

 

Siirt Ticaret ve Sanayi Odası ve Siirt Üniversitesi işbirliğinde Toplam Kalite Yönetimi Eğitimi’ne katılan Genç Girişimcilere, Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran ve Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Güven Kuzu, iş hayatlarındaki bilgi, birikim ve tecrübelerini paylaştı.

 

Ankara Ticaret Odası Başkanı hemşerimiz Gürsel Baran ve Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Güven Kuzu, iş hayatlarındaki bilgi birikimi ve tecrübelerini, kendi yaşamından örnekler vererek girişimci gençlerle paylaştı.

 

Girişimcilere tecrübe paylaşımında bulunmaktan son derece mutlu olduğunu belirten ATO Başkanı Baran; kariyer planlamasının, kişinin hedeflerine nasıl ulaşacağının yol haritası olduğunu belirterek, herkesin iş yaşantısında bir kariyer planı olması gerektiğini ayrıca, girişimcilere hayallerini, hedeflerini her zaman büyük tutmalarını istedi.

 

Baran; karşılaşacağınız zorlukları aşmanın en önemli şartı inanmaktır. Yolunuza moralinizi bozmadan, inanarak yürümelisiniz. Umutsuz olmayın. Asla kendinizi küçük görmeyin cesur olun.

 

Sizler de kendinize bir hedef koyarsanız başarılı olmamanız için hiç bir sebep yoktur. Her insanın farklı bir özelliği vardır. Eğer insan yeteneğini keşfeder ve bu yeteneğini geliştirmek için mücadele ederse başarılı olur. Hepimizin tek bir hedefi ve amacı var, sizin daha iyi yetişmeniz. Daha iyi bir geleceğe ülkemizi hazırlamaya çalışıyoruz" şeklinde konuştu.

 

Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Güven Kuzu'da; girişimciliğin heyecan veren bir kavram olduğunu ve girişimciliği çok önemsediklerini ifade etti. Girişimciliğin en önemli özelliğinin cesaret olduğunu vurgulayan Kuzu, girişimcilikte kararlılık, kendine güven ve sabrın önemli olduğunu, Siirt Ticaret ve Sanayi Odası olarak genç girişimcilere her zaman destek verdiklerini ve yanlarında olduklarını sözlerine ekledi.

 

Siirt TSO Başkanı Kuzu, bilgi birikimini genç girişimcilerimizle paylaşan Ankara Ticaret Odası Başkanı hemşerimiz Gürsel Baran'a teşekkür etti.

 

Eğitime katılan genç girişimciler; ufkumuzu ve düşünce dünyamızı genişleterek biz genç girişimcilere her zaman yardımcı olan tüccar ve sanayicilerin sıkıntılarıyla dertlenen, Siirt'in sorunlarını her fırsatta ve her ortamda dile getiren Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Güven Kuzu’ya da ayrıca teşekkür ettiler.

İçerik Paylaşımı

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Toplam Ziyaretçi Sayısı:170811